Biorezonans w leczeniu alergii

Biorezonans w leczeniu alergii

Czy terapia biorezonansowa jest naprawdę jedną z najlepszych naturalnych terapii leczniczych? Terapia biorezonansowa  jest specjalną procedurą diagnostyczną i terapeutyczną, która przyjmuje nową drogę w medycynie. Podstawą terapii biorezonansowej są najnowsze odkrycia w dziedzinie biofizyki. Odkrycia te doprowadziły do ogromnych zmian w wielu innych dziedzinach, ale niestety nie tak daleko posunięte w dziedzinie tradycyjnej medycyny.

Dzięki biorezonansowej maszynie możemy w wielu przypadkach odkryć prawdziwe, często ukryte przyczyny chorób.

Terapii biorezonansowej jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. W dzisiejszych czasach żyjemy w obfitości. Coraz więcej akcesoriów technicznych  otacza nas w codziennym życiu, wydaje się, że nie ma końca  rozwoju transportu i komunikacji, ilość substancji chemicznych i gotowych potraw rośnie z dnia na dzień. Im bardziej się w tym wszystkim zatracamy, tym wyższa jest cena, którą płacimy naszym zdrowiem. Wiemy, że nasze ciało ma ogromną zdolność samoleczenia. Dzięki niewiarygodnemu systemowi eliminuje lub redukuje negatywne wpływy środowiska zewnętrznego.

Jeśli takie wpływy będą trwały przez dłuższy okres czasu i jeśli ich ciężar będzie zbyt duży, zdolność do samoleczenia naszego ciała na początku ulegnie zmniejszeniu, a następnie zaniknie ostatecznie.

Dzięki aparatowi do terapii biorezonansowej  obejmujemy typowe wzorce częstotliwości każdej substancji i szybko dowiadujemy się, jak wpływa ona na ciało pacjenta. Testowanie jest całkowicie bezbolesne. W ogromnej większości przypadków jesteśmy w stanie znaleźć obciążenia, które powodują chorobę pacjenta (np. bakterie, wirusy, smog elektryczny, materiały stomatologiczne, alergeny itp.). W ten sposób możemy zmniejszyć uciążliwe wzorce częstotliwości i pokonać podstawowe zaburzenia w naszym ciele. Uciążliwe substancje są uwalniane i wydalane. Samouzdrowienie zostaje ostatecznie reaktywowane.

Korzystając ze specjalnych bezbolesnych testów biorezonansowych dla alergików terapeuta dowiaduje się, czy istnieje jakaś nietolerancja, czy jakikolwiek organ jest osłabiony i czy toksyczne substancje negatywnie wpływają na nasze ciało. Dzięki testowi na biorezonans, terapeuta może szybko określić najczęstszą przyczynę problemów i ewentualnych alergii w większości przypadków. W oparciu o diagnozę, terapeuta wie, które substancje są najcięższe dla naszego ciała i jakiego rodzaju terapia jest potrzebna. Terapeuta zazwyczaj tworzy indywidualny plan terapeutyczny i udziela porad na temat potencjalnych środków szkodliwych. Podczas terapii biorezonansowej  terapeuta umieszcza elektrody na pacjencie, który siedzi lub leży w wygodnej pozycji. Jedna terapia zwykle trwa od trzydziestu do pięćdziesięciu minut. Celem tej przyjemnej i całkowicie bezbolesnej terapii jest wyeliminowanie czynników, które powodują chorobę i przywrócenie zdolności do samoleczenia. Liczba potrzebnych terapii zależy od różnych czynników. Terapia biorezonansowa  pomogła wielu osobom i może być rozwiązaniem wielu różnych problemów, na które cierpisz.

Jak włamać się na WhatsApp bez telefonu docelowego?
Damski Sweter z Kaszmiru: Dlaczego warto zainwestować w swetry z tego wyjątkowego materiału
Wskazania do piaskowania zębów

Dodaj komentarz