Jak włamać się na WhatsApp bez telefonu docelowego?

Jak włamać się na WhatsApp bez telefonu docelowego?

Jako jeden z flagowych programów firmy Meta, aplikacja mobilna WhatsApp cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników z całego świata. Jest to chętnie wybierany komunikator internetowy, na który równie łatwo można się komuś włamać. Sprawdź, jak zhakować WhatsApp, nawet jeżeli nie masz fizycznego dostępu do telefonu użytkownika aplikacji.

Jak zhakować WhatsApp dzięki aplikacji mSpy?

Wśród usług, które potencjalnie mogą okazać się pomocne przy uzyskiwaniu dostępu do cudzego WhatsAppa, jest aplikacja mSpy. Ta aplikacja pokaże Ci jak sprawdzić co dana osoba robi na Facebooku i WhatsAppie i inne media społecznościowe. Program ten posiada rozbudowane funkcje monitorowania aktywności na urządzeniach przenośnych, co odbywa się całkowicie zdalnie. Instalując tę aplikację, możesz dowiedzieć się, jak podglądać kogoś na WhatsApp.

W ten sposób uzyskasz dostęp do następujących danych poufnych:

  • Wszystkie wysłane i odebrane wiadomości tekstowe oraz głosowe.
  • Każde zdjęcie lub wideo, które zostało dołączone do wiadomości.
  • Przegląd logów w rejestrze połączeń wychodzących i przychodzących.

Jak włamać się do czyjegoś WhatsApp, aby uniknąć wykrycia? Aplikacja mSpy pozwala na podglądanie aktywności użytkownika w trybie incognito. Wystarczy zainstalować ją na urządzeniu docelowym, a wówczas apka będzie działać w tle, nie drenując przy tym baterii telefonu lub tabletu.

Użytkownik z zainstalowaną aplikacją mSpy nawet o tym nie wie. W międzyczasie Ty otrzymujesz pełen podgląd aktywności w komunikatorze. Jeżeli ktoś usunie apkę ze swojego urządzenia, wtedy też dostaniesz stosowne powiadomienie. Możesz śledzić kogoś i pozostać w pełni niewidocznym!

Jak zhakować WhatsApp w wersji webowej (na komputer)?

Jedną z funkcji komunikatora internetowego jest możliwość korzystania ze swojego konta nie tylko w aplikacji, ale również w wersji webowej. Co ciekawe, można również uzyskać zdalny dostęp do czyjegoś profilu za pomocą tej opcji.

Jak wejść komuś na WhatsApp w przeglądarce internetowej? Sprawdź:

  1. Najpierw otwórz apkę komunikatora na docelowym urządzeniu.
  2. Rozwiń menu aplikacji i wybierz opcję WhatsApp Web.
  3. Przejdź na stronę komunikatora przy pomocy swojego komputera, gdzie powinien pojawić się kod QR do integracji aplikacji.
  4. Zeskanuj kod za pomocą urządzenia, aby połączyć konto.

Największym minusem tego rozwiązania jest fakt, iż podglądany użytkownik może się o tym dowiedzieć za sprawą historii logowania na konto.

Jak włamać się na WhatsApp przez Google Drive?

Choć koncert Meta twierdzi, że jej komunikator jest bezpieczny i szyfrowany end-to-end, to jednak aplikacja stale wykonuje kopie zapasowe. Zapisuje treści wiadomości, rejestr połączeń oraz wszystkie multimedia w pamięci podręcznej urządzenia. Może je również wysyłać na wirtualny dysk Google Drive.

Jak zhakować WhatsApp przy pomocy Google Drive? No cóż, należy pobrać komunikator oraz dysk Google na swoje urządzenie, a następnie zalogować się w WhatsApp przy użyciu docelowego numeru telefonu. Po weryfikacji możesz odzyskać kompletne konwersacje, zdjęcia i filmy z wirtualnej przestrzeni dyskowej. Dane zapisane w chmurze można bez trudu wyciągnąć, kopiując je na swoim urządzeniu.

Podsumowanie

Teraz wiesz już, jak wejść komuś na WhatsApp zarówno bez jak i z dostępem do urządzenia docelowego. Jeżeli dbasz o swoją prywatność i anonimowość, wybierz zdalny sposób podglądania aktywności wybranego użytkownika. Instalując aplikację mSpy zyskujesz gwarancję, że Twoja działalność nie zostanie wykryta. Jest to największa zaleta tej opcji w porównaniu do hakowania przez Google Drive lub WhatsApp Web.

Damski Sweter z Kaszmiru: Dlaczego warto zainwestować w swetry z tego wyjątkowego materiału
Wskazania do piaskowania zębów
Co zamiast endoprotezy biodra?

Dodaj komentarz