Komfortowe i stylowe ubrania ciążowe na wiosnę

Komfortowe i stylowe ubrania ciążowe na wiosnę

Ubrania ciążowe zarówno na wiosnę, jak i odpowiednie na pozostałe pory roku nie powinny krępować ruchu oraz powodować zbierania się wilgoci na skórze. Przewiewne, wygodne i modne ubrania ciążowe wiosną szczególnie podkreślą Twój stan jasnymi odcieniami, kwiecistymi wzorami oraz fasonami, które mimo rosnącego brzuszka pozwolą Ci wyeksponować atuty sylwetki. 

Ubrania ciążowe na wiosnę – jakie musisz mieć?

Odzież ciążowa posiada specyficzny fason, pozwalający na komfortowe noszenie niezależnie od wielkości brzucha przyszłej mamy. W miarę postępu ciąży będziesz potrzebowała odzieży, która nie zmieni swojego fasonu, a pozwoli na estetyczne i wygodne opięcie Twojej poszerzającej się talii. W ofercie wielu sklepów online oraz stacjonarnych pojawiły się ubrania ciążowe, które zapewniają swobodę ruchu, oferują miejsce na rosnący brzuszek oraz nie tworzą efektu bezkształtnego namiotu. W odpowiedzi na potrzeby przyszłych mam, które w ciąży chcą wyglądać tak samo dobrze jak dotąd powstały kolekcje eleganckich oraz sportowych ubrań, spełniających wysokie wymagania. Jeśli w ciąży nie zmieniasz swojego trybu życia, dlaczego miałabyś zmienić styl garderoby? Ciążowe ubrania na wiosnę zachwycają kolorystyką i efektem zwiewności. Koniecznie przemyśl zakup sukienki ciążowej na wiosnę, kwiecistych bluzek ciążowych, rozpinanego kardiganu, spodni ciążowych w jaśniejszym odcieniu oraz płaszczyka na chłodniejsze dni.  

Aktywna przyszłą mama, czyli sportowe ubrania ciążowe na wiosnę

Kobiety w ciąży nie powinny rezygnować z aktywności sportowej, chyba że specyfika ciąży wymaga zastosowania nadzwyczajnych, wystosowanych przez lekarza środków ostrożności. Ćwicz, dzięki temu będziesz czuła się doskonale, a po ciąży szybciej wrócisz do standardowej formy i sylwetki. Zmodyfikuj jedynie zestaw ćwiczeń i dopasuj je do stopnia rozwoju ciąży, aby mieć pewność, że ćwiczenia nie zaszkodzą rozwijającemu się dziecku. Najlepiej skorzystać z gotowych propozycji ćwiczeń, opracowanych dla kobiet w ciąży. Koniecznie musisz posiadać sportowe legginsy ciążowe oraz koszulkę, umożliwiającą okrycie brzucha. Możesz wybrać jaśniejsze odcienie odzieży sportowej, które wiosną będą prezentowały się zachwycająco. 

Ubrania ciążowe na wiosnę – elegancko i z klasą

Jeśli uwielbiasz eleganckie ubrania nie musisz rezygnować z nich będąc w ciąży. Na wiosnę zaopatrz się w stylowe sukienki, których krój umożliwia zastosowanie w ciąży. Mogą być to sukienki z krótkim lub długim rękawem. W ciąż unikaj jedynie kroju bandażowej mini, nawet jeśli brzuch nie jest jeszcze zbyt obfity. Koniecznie wybierz kilka bluzek ciążowych na wiosnę. Mogą być lekkie, zwiewne, z paskami lub luźne w talii. Doskonale sprawdzą się ciążowe spódnice do kolan oraz spodnie o fasonie skiny, wykonane z wygodnych w użytkowaniu, elastycznych materiałów. Świetnie prezentują się w zestawieniu zarówno ze sportowym obuwiem, jak i bardziej eleganckim, na płaskiej, wygodnej podeszwie. W ciąży wiosną z pewnością docenisz komfort noszenia balerinek i tenisówek. Sprawdzą się też lordsy.

Ubrania ciążowe na wiosnę gdy dni są chłodniejsze

Na wiosenne, ale chłodne dni przygotuj sobie ciążowe sweterki, rozpinane na guziki lub suwak. Musisz mieć płaszczyk, pod którym schowasz brzuszek w najchłodniejsze, wiosenne dni. Doskonale sprawdzają się ponadczasowe odcienie beżu i niebieskiego. Na chłodniejsze, wiosenne dni koniecznie wybierz również koszulę ciążową z długim rękawem oraz tunikę, którą łatwo zestawisz zarówno z legginsami, jak i grubszymi rajstopami. Pamiętaj, aby wiosenne ubrania ciążowe cechowały się wysoką jakością oraz naturalnym składem. Powinny zapewniać doskonałą cyrkulację powietrza oraz chronić przed wychłodzeniem. Odzież wierzchnia ciążowa na wiosnę musi posiadać ochronę przeciwdeszczową oraz wysoki stopień ochrony przed przewiewaniem. Dzięki temu zmniejszy się ryzyko infekcji oraz wzrośnie komfort zastosowania. 

Objawy ciąży pierwsze dni
Ruchy dziecka w ciąży – spodziewaj się tego!
Temperatura w ciąży – co wtedy?

Dodaj komentarz